Skříně z masivu

Výroba skříní z masivního dřeva

představují vrchol řemeslné práce, jakou lze na jednom kusu nábytku odvést. Dřevo jako přírodní materiál má svá specifika, která znemožňují jednoduchou výrobu, zároveň však dokážeme zachovat možnost dodání v demontu. Skříně dodáváme z pravidla ve smontovaném stavu, pokud to podmínky nedovolují, je řešení a konstrukce skříně upravena tak, aby bylo možné jej dodat v demontu. Skříně jsou vyráběny výhradně z masivního dřeva, nejčastěji v celomasivním provedení v buku, dubu či bříze. Na přání lze vyrobit skříň i v jiné dřevině.

Rozměry skříně jsou vyráběny vždy na individuální přání zákazníka, rozměry jsou přizpůsobeny proporcím místnosti, ostatnímu nábytku a potřebám zákazníka. Navrhneme Vám skříň dle Vašeho zadání, nebo Vám navrhneme to nejlepší řešení. Nejčastější rozměry u jednodvéřových skříní jsou 200×60 cm, u dvoudvéřových 200×100 cm a třídvéřových 200×150 cm. Hloubka skříní je standardně 60 cm. Síla materiálů je vždy 20 mm.

Vnitřní části skříně jsou vyráběny výhradně z masivních materiálů, nejčastěji z masivní truhlářské laťovky příslušné dřeviny a nebo lze na přání vyrobit i skříň z vnitřních dílů ze spárovky.

zada-forweb

Záda skříní jsou vyráběna z vrstvené dýhované překližky, která je vždy pečlivě truhlářsky opracována jako u ostatních dílů, záda jsou opatřena vždy příslušnou povrchovou úpravou lakováním, mořením či voskováním. Na kvalitu dbáme ze všech stran.

skrin-safar-for-web-detail

Dveře, jednotlivé díly ke smontování jsou vyrobeny – podobně jako např. dřevěné dveře – jako pevný a tuhý rám ze silnějšího profilu, který nese zafrézovanou výplň. Vše je vyrobeno ze dřeva. Je tak zaručena rozměrová stabilita a pevnost.

Sensys_w107_TA

Závěsy, které nesou dřevěná křídla jsou standardně dodávány s integrovaným tlumením s možností otevírání až do 110 stupňů. Možnost výroby skříní pro naložené i vložené dveře.

Loznice_Cube_3

Dřevěná křídla skříně jsme schopni dodat i s posuvným kováním se zabudovanou hliníkovou kolejnicí.

kovani_skrine

Výbavu skříní přizpůsobíme potřebám zákazníka. Lze vybrat od standardních polic a šatních tyčí až po zásuvky, výsuvné boxy, výsuvné police, kravatovníky, sklopné šatní tyče apod.

Každou skříň vyrábíme podle individuálních potřeb zákazníka s volitelným vnitřním vybavením a s libovolnými rozměry. Velikost skříně lze proto bez problémů přizpůsobit prostoru, kam je určena. Stejně tak je možné při výrobě použít jakýkoliv druh dřeviny, kombinace dřevin, nebo namořit do libovolného odstínu mořidla dle aktuální nabídky. Celomasivní skříně ze spárovky jsou nevhodné řešení pro vestavbu.

KONTAKTUJTE NÁS a pošlete nám nezávaznou poptávku