JACQUES. TO JSOU KOMPLEXNÍ SLUŽBY

Profeisionální poradentsví v oblasti zdravého spánku

poradenstvi_jacquesKaždý člověk je originál. V našich prodejních studiích JACQUES Vám poradíme s výběrem matrace a roštu tak, jak to odpovídá Vaší postavě, tedy “optimalizujeme matraci a rošt podle Vašeho BMI (Body mass index).” Nabízíme více než šedesát druhů matrací z kvalitních materiálů, a s různými tvrdostmi. Matrace doplňujeme množstvím roštů s mnoha stupni komfortu. Návrh výšky postele v kombinaci se zvoleným roštem a matrací přizůsobíme Vaší postavě a optimální výšce sedu. Postel potom vyrobíme tak, aby po osazení roštu a matrace splňovala ergonomické požadavky na pohodlné užívání lůžka v každém věku. Při doporučení vhodné kombinace matrace a roštu bereme v úvahu i Váš styl života, zdravotní dispozice a Vaše pohodlí. V posteli strávíme velkou část života, a naše tělo si zaslouží kvalitní odpočinek při dodržení zásad zdravého spánku. V posteli se musíme především cítit komfortně. Naše odborné poradenství Vám umožní, abyste vstávali z postele odpočatí, plní sil a s novým elánem do budoucího dne.

design_nabytkuNábytek JACQUES vyvíjíme s ohledem na užitné vlatnosti požadované zákazníkem, designovou čistotu a v souladu s přirozenými vlastnostmi masivního tvrdého dřeva. V přehledu našeho nábytku JACQUES na našich webových stránkách, nebo v našem katalogu JACQUES naleznete množství námi navržených a vyrobených postelí, nočních stolků, komod, skříní, úložných boxů a užitných skříněk.

 

 

V případě, že se Vám líbí stávající výrobek z naší nabídky, ale nevyhovuje zcela přesně Vašim představám, je možné navrhnout zákaznickou změnu.

Přijďte k nám do našeho studia osobně, nebo se na nás obraťte prostřednictvím e-mailové adresy objednavky@jacques.cz s uvedením názvu výrobku a popsáním požadavku na změnu a my pro Vás zpracujeme návrh změny, případně zašleme upřesňující otázky. Náhled Vám připravíme jako obrázek ve formátu JPG. Jestliže si přejete vytvořit úplně nový kus nábytku podle Vašich představ, které máte jen a jen Vy ve své hlavě, můžete nás navštívit a prodiskutovat s námi konkrétní tvar a rozměry, které potom převedeme do 3D obrázku. Potom si jen zvolíte druh dřeva, tloušťku, barvu a účel použití (pokud to není běžný nábytek). Váš nábytek můžeme ve spolupráci s Vámi vyvíjet I prostřednIctvím mailové korespondence. Zašleme Vám následně cenovou nabídku, případně upřesňující dotazy.

Jak to funguje:architekt 1. schůzka – nezávazná konzultace – Zdarma Klient si telefonicky, nebo mailem dohodne schůzku s architektem ve studiu NÁBYTEK JACQUES v Dolních Břežanech. Doporučujeme, aby si klient připravil půdorys a fotografie dané místnosti, případné obrázky, výstřižky z časopisů, které architektovi pomohou poznat klientovy představy. Architekt zjistí k jakým účelům klient chce tuto místnost využívat, jeho styl, požadavky a přibližný finanční rozpočet. Architekt na schůzce předloží vlastní portfolio návrhů a realizací. Účelem této schůzky je zjistit, jaké barvy, materiály a styl se klientovi nejvíce líbí. Tato konzultace je bezplatná a nezavazuje žádnou stranu k další spolupráci. Pokud má klient zájem o další spolupráci, architekt vypracuje písemnou cenovou nabídku, kterou klientovi zašle ke schválení, a zašle zálohovou fakturu. Sazba za vypracování návrhu interiéru jedné místnosti včetně vizualizací z 3D modelu se pohybuje v rozmezí od 10.000,- do 20.000,- Kč včetně DPH podle velikosti a složitosti řešeného prostoru. 2. schůzka – zaměření Po zaplacení zálohy přijede architekt do domu/bytu klienta, zaměří místnost a načrtne její skicu. Zaznamená si rozmístění oken, dveří, radiátorů, elektrických zásuvek a vodoinstalací a prodiskutuje s klientem možnosti. 3. schůzka – koncept návrhu Na tuto schůzku Architekt přinese vypracovaný koncept návrhu, případné varianty dispozic – prostorového řešení a návrh materiálů, barev, textílií, osvětlení a doplňků. Cílem této schůzky je rozhodnout o všech jednotlivých komponentech, které budou ve vašem interiéru použity. Poté, co klient písemně schválí všechny vybrané položky, designer sestaví finální návrh. 4. schůzka – předání finálního návrhu studie interiéru. Studie obsahuje: – inspirační koláž půdorys s nábytkem (dispozice) půdorys bez nábytku (povrchová úprava podlahy včetně detailů soklu) pohledy na všechny stěny výkres stropu – podhled návrh osvětlení vizualizace interiéru, počet obrázků dle potřeby (když je 3D model zpracovaný, počet vizualizací je neomezen) rozpočet – podrobný položkový výpis a specifikace použitých materiálů, nábytku, světel a doplňků Studie je odevzdávaná jako barevná brožura formátu A3 (2 kopie) a digitálně ve formátu PDF. Bude-li si klient přát další schůzky před dokončením finálního návrhu, prověření různých stylů a variant, nebo společně s architektem navštívit showroomy k výběru nábytku, světel, doplňků atd, účtuje se tato služba samostatně na základě hodinové sazby, která činí 500Kč/hod. Realizace interiéru Pokud se klient rozhodne zadat samotnou realizaci interiéru podle návrhu (studie) přímo architektovi, ten vypracuje pro klienta podrobný plán realizace. Plán realizace obsahuje časový harmonogram, přesný rozpočet na práce a zakoupení vybavení (nábytku a doplňků). Pokud klient s tímto časovým harmonogramem a cenovým rozpočtem souhlasí, sepíše s architektem smlouvu o dílo a architekt začne pracovat na realizaci projektu.

montaz_sluzbyNaše rodinná firma Vám zajistí kompletní servis k zakoupenému nábytku a doplňkům ve Vaše domě či bytě. U nás zakoupený nábytek Vám doneseme až na místo kam sami určíte, vybalíme z obalů, postele smontujeme, umístíme do nich rošty a matrace, zkompletované postele, noční stolky, komody a další nábytek, který je smontovaný a zkompletovaný již u nás v naší výrobě rozmístíme ve Vašem interiéru podle Vašich dispozic, použité obaly odvezeme a zlikvidujeme. Náš nábytek lze snadno smontovat i svépomocí, montáže jsou velice jednoduché a výrobek vždy obsahuje podrobný návod. Malou ukázku z montáže postele naleznete v sekci videa.

Dopravu našeho nábytku, matrací, roštů a doplňků zajišťujeme našimi vlastními rozvozovými vozidly. Zboží je bezpečně zabaleno a ochráněno proti poškození, a v rozvozovém autě je zabezpečeno proti posunutí. Náš řidič Vám doveze zboží na určenou adresu, a Vy si osobně překontrolujete, že Vám zboží předává v neporušeném obalu.

Bezpečné a kvalitní balení nábytku. Postele jsou dodávány v několika krabicích, baleny zvlášť čela a zvlášť bočnice, matrace a rošty v plastových fóliích. Další námi vyráběný nábytek, jako jsou úložné boxy, úložné prostory, Noční stolky, Komody, Knihovny, Skříně, Stolky a Skříňky, jsou odborně sestaveny v naší výrobě a dodávány ve smontovaném stavu. K balení nábytku používáme vícevrstvé kartony. Každý zabalený kus je na obalu opatřen identifikačním štítkem s popisem výrobku, číslem výkresu a zvláštním vícemístným kódem, který je současně vyražen razidlem na „nepohledovém“ místě přímo na nábytku. Tento identifikační kód slouží i pro vyhledání výrobku v naší databázi, kde jsou uloženy originální výkresy, data výroby, číslo objednávky, údaje o pracovníkovi, který nábytek vyrobil a další interní údaje.

Možnost platby kartou přímo řidiči při převzetí zboží u Vás doma!

Vyrabíme dle potřeb zákazníka

Vy se nepřizpůsobujete naší nabídce, my se přizpůsobíme Vašim požadavkům.

Jsme specialisté na masiv a zejména tvrdé dřevo, ze kterého vyrábíme nábytek do obývacích pokojů i pracoven a ložnic. Navrhujeme a vyrábíme nábytek našich osvědčených tvarů a vzorů v mnoha variantách velikostí a rozměrů, a nábytek na zakázku. Nabízíme i dlouholeté zkušenosti a poradenství v oblasti zdravého spánku – matrací, roštů a lůžkovin. Jsme specialisté na vytvoření předpokladů pro zdravý spánek. Navrhujeme a vyrábíme postele, komody, noční stolky i stoly, knihovny, skříně, psací stoly a nábytek do obývacích pokojů a pracoven. Tvoříme návrhy a nabízíme výrobu atypických kuchyní na zakázku. Prodáváme i sedací soupravy, židle a stoly od našich prověřených partnerů. Nábytek který prodáváme dokonale známe a máme jistotu, že doporučujeme kvalitu a serióznost.

Více o výrobě postelí na míru zde

odvoz_lozniceOdvoz a likvidace starého nábytku.

Pokud nevíte co se starým nábytkem, my se o to postaráme! Při dodání nového zboží Jacques Vám starou postel, matraci, rošt, či jiný nábytek výměnou odvezeme a ekologicky zlikvidujeme.

Tuto službu nabízíme při nákupu nového zboží Jacques a řídí se platným ceníkem služeb. Zboží k odvozu musí být připravené, v rozmontovaném stavu a zbaveno nečistot. Matrace v igelitovém obalu.

Máte otázky? Chcete se objednat na konzultaci? kontaktujte nás Zabýváme se návrhy interiérů, návrhy nábytku, designem a výrobou kvalitního nábytku z tvrdého dřeva, vývojem a prodejem kvalitních matrací. K prodeji takového nábytku a sortimentu patří celá řada služeb, které považujeme za samozřejmost. Rozsah a nabídka našich předprodejních, prodejních, a i poprodejních služeb vás může mile překvapit. Dovolujeme si proto zde uvést popis naší nabídky. Odkaz na ceník služeb ke stažení