PORADENSTVÍ

NÁVRH

VÝROBA

DOPRAVA

MONTÁŽ

ODVOZ

KE KVALITNÍMU NÁBYTKU.PATŘÍ KVALITNÍ SLUŽBY

Náš tým se postará o vše potřebné. Zajistíme návrh, výrobu, dopravu i montáž, nebo i odvoz nepotřebného nábytku. Žádní externí zaměstnanci, žádné přepravní služby, vše zajistí náš zkušený tým. Starosti nechte na nás.

návrh výrobků

PORADENSTVÍ

Profesionální poradentsví v oblasti zdravého spánku

Poradíme s výběrem matrace a roštu tak, jak to odpovídá Vaší postavě, tedy „optimalizujeme matraci a rošt podle Vašeho BMI (Body mass index).“ Návrh výšky postele v kombinaci se zvoleným roštem a matrací přizůsobíme Vaší postavě a optimální výšce sedu.

Nabízíme více než šedesát druhů matrací z kvalitních materiálů s různými tvrdostmi. Matrace pěnové, taštičkové pružinové, partnerské. Matrace doplňujeme množstvím roštů s mnoha stupni komfortu. Postel potom vyrobíme tak, aby v kompletu s matrací a vhodným roštem splňovala ergonomické požadavky na pohodlné užívání lůžka v každém věku. Každý člověk je originál.

NÁVRH

Zabýváme se návrhem nábytku do celého bytu.

Nábytek JACQUES vyvíjíme s ohledem na užitné vlatnosti požadované zákazníkem, designovou čistotu a v souladu s přirozenými vlastnostmi masivního tvrdého dřeva. Přijďte k nám do našeho studia osobně, nebo se na nás obraťte prostřednictvím našich kontaktů.

kategorie výroba

VÝROBA

Poctivé řemeslo, ruční práce, tradiční hodnoty…

Nábytek přímo vyrábíme, od samotné suroviny, žádné polotovary či úpravy od jiných výrobců. Disponujeme soběstačnou truhlárnou se zkušenými truhláři se zlatými českými ručičkami.

zajišťujeme montáž

DOPRAVA

Postaráme se o přepravu nábytku k Vám do bytu či domu až na určené místo.

Dopravu zajišťujeme našimi vlastními rozvozovými vozidly. Zakázky realizujeme po celé ČR. Klademe důraz na bezpečnost zboží během přepravy.

poskytujeme profesionální montáž

MONTÁŽ

Naše rodinná firma Vám zajistí kompletní servis k zakoupenému nábytku a doplňkům ve Vaše domě či bytě. U nás zakoupený nábytek Vám doneseme až na místo kam sami určíte, vybalíme z obalů, postele smontujeme, umístíme do nich rošty a matrace. Postele, noční stolky, komody a další nábytek rozmístíme ve Vašem interiéru podle Vašich dispozic, použité obaly odvezeme a zlikvidujeme. Nábytek dovezeme komplet hotový. Žádné polotovary. Na místě kompletujeme z hotových dílů pouze postele. Malou ukázku z montáže postele naleznete v sekci videa.

nábytek zlikvidujeme za vás

ODVOZ nepotřebného nábytku

Žádné starosti se starou matrací…

Pokud nevíte co se starým nábytkem, my se o to postaráme! Při dodání nového zboží Jacques Vám můžeme starou postel, matraci, rošt, či jiný nábytek odvézt a ekologicky zlikvidovat.