O nás

Jsme rodinná firma zabývající se návrhem, výrobou a designem interiéru výhradně z přírodních materiálů.

Společnost Jacques & partner, s.r.o. je naše ryze rodinná česká firma. O nás:

Věnujeme se návrhům, výrobě a prodeji kvalitního nábytku.

Našemu zákazníkovi se věnujeme od začátku jeho záměru přes poradenství ohledně tvarů, barev, velikosti nábytku, druhu dřeva a materiálu, ze kterého má být nábytek vyroben, vlastností matrací, přes tvorbu 3D modelů interiéru a nábytkových kompletů
a solitérů a jejich dotvarování podle přání zákazníka, přes výrobu, kdy náš zákazník může v naší výrobě ve Strančicích osobně zhlédnout, jak se jeho nábytek vyrábí.
Název Jacques byla jen prostě náhoda :-) (čti „žak“). Ono je to vlastně francouzské jméno, ale nábytek Jacques neboli nábytek žak, zní tak trochu jako Žák, což je naše rodinné přijmení. Nehledejte v nás nic francouzského, jsme češi jako poleno.
Marin Žák senior

Jsme specialisté na masiv a zejména tvrdé dřevo,

ze kterého vyrábíme nábytek do obývacích pokojů i pracoven a ložnic. Navrhujeme a vyrábíme nábytek našich osvědčených tvarů a vzorů v mnoha variantách velikostí a rozměrů, a nábytek na zakázku. Nabízíme i dlouholeté zkušenosti a poradenství v oblasti zdravého spánku – matrací, roštů a lůžkovin. Jsme specialisté na vytvoření předpokladů pro zdravý spánek.

Navrhujeme a  vyrábíme postele, komody, noční stolky i stoly, knihovny, skříně, psací stoly a nábytek do obývacích pokojů a pracoven. Tvoříme  návrhy a nabízíme výrobu atypických kuchyní na zakázku.

Samozřejmostí je doprava nábytku, jeho montáž a úklid. O našeho zákazníka pečujeme.

Nábytek který prodáváme dokonale známe a máme jistotu, že doporučujeme kvalitu a serióznost. K našim komplexním službám patří doprava zakoupeného nábytku našimi vlastními dodávkovými vozidly až do Vašeho domova, montáž nábytku a samozřejmě odvoz obalů a pomontážní úklid

dále o nás

Naše STUDIO, tedy firemní prodejna se nachází na Praze 4.  Zde máme zároveň i kancelář, jednací prostory a pořádáme zde zároveň různé kulturní a společenské akce. Kromě naší vlastní značkové prodejny je možné nalézt naše výrobky u řady obchodních partnerů po celé České Republice.

Naše výrobní prostory jsou ve Strančicích u Prahy, kde provozujeme naprosto soběstačnou truhlárnu a dřevařskou výrobu polotovarů. Jako vstupní surovinu používáme truhlářské fošny, ze kterých jsme schopni na přání zákazníka vyrobit jakýkoliv typ nábytku.

Naše hlavní zaměření spočívá v maximální péči o individuální potřeby našich zákazníků, v zaměření na tvorbu vyjímečného nábytku s důrazem na kvalitu předávaného výrobku.

Každý kus našeho nábytku vyrábí pod přísným dohledem vždy jeden určený truhlář. Nábytek je vyráběn s vysokým podílem ruční práce na tradičních truhlářských strojích. Velkou péči při výrobě věnujeme propracování detailů, broušení a leštění povrchů a povrchové úpravě. Lpíme na ekologické čistotě všech surovin a polotovarů, a tím i našeho konečného produktu.

Samozřejmostí je pro nás nabídka nepřeberného množství barev mořidel, vosků a případně i krycích barevných laků, či vytíraných bílých a nebo černých mořidel. Významný podíl naší výroby pokrývá výroba nábytku na zakázku.

Komplexní služby a servis. Zákazníkům nabízíme službu interiérového architekta, servis v návrzích a designu nábytku a bytových nábytkových kompletů „na klíč“. Komplexní servis k návrhům nábytku spočívá v poradenství ohledně použitých materiálů a ve formě 3D počítačového modelu nábytku a bytových solitérů.

3D návrh soustředí veškerá přání a potřeby a zároveň velice přehledně a srozumitelně zobrazí, jak má vytvářený, a nakonec i u nás objednaný nábytek vypadat. Konzultace nad 3D návrhem jsou u každé objednávky zdarma. Naše práce nás baví a zakázkové konzultace vždy přináší i nám nové postřehy a nápady, jak zlepšovat naše výrobky a služby zákazníkům. Tolik o nás.

Jacques & partner, s.r.o.

Fakturační a korespondenční adresa / sídlo firmy:

Libeř 167, 252 41 Dolní Břežany

IČ/DIČ: 26191113, CZ26191113

Firma je vedená u rejstříkového soudu v Praze pod spisovou značkou C 78371,

www.justice.cz

Poradíme Vám s výběrem