Výroba postelí

Nekonečná péče, nekonečné možnosti...

Dřeviny a odstíny

Velký výběr dřevin a odstínů. Postele jsou vyráběny výhradně z masivu a v celomasivním provedení, včetně skrytých částí. Vybraná dřevina pak lze namořit či navoskovat do vybraného odstínu. Lze tak vytvořit originál, který zapadne do Vašeho interiéru.

Libovolná šíře

Rozměr přizpůsobíme na přání zákazníka i po jednotlivých cm. Cena postele pak odpovídá nejbližšímu vyššímu rozměru, např. rozměru 155 (Queen size) odpovídá ceně za šíři 160.

Libovolná délka

Vyrobíme délku postele na přání až do 240 cm po jednotlivých cm. Délky postelí do 220 cm jsou v ceně bez dalších příplatků.

Výška postele

Nevyhovuje Vám výška rámu či sedací výška? I tuto úpravu rámu přizpůsobíme na přání, lze tak dosáhnout sedací výšky libovolně od 40 do 70 cm.

výšky čel postele vyrábíme na přání

Výška čela

Výška čela lze upravit. V případě, že výšce brání např. okenní parapet, zkosení stěny případně jiná stavební úprava místnosti, není problém vyrobit čelo postele s menší výškou. Vyrobíme na přání i zvýšené čelo u nohou.

Úprava rámu

Upravit design a konstrukci postele tak, aby vyhovovala jiným požadavkům je také možné.
Ubraním či přidání dalších dílů v rámu postele lze konstrukci postele odlehčit nebo až zcela uzavřít pro možnost využití úložného prostoru. V případě, že zákazník nechce investovat do samostatných výsuvných úložných prostorů, lze rám opatřit výklopným roštem.

rohová postel Jacques II

Rohová úprava

Rám postele lze vybavit bočním čelem ve tvaru zadního čela. To může sloužit jako obložení stěny, nebo pokud postel slouží i na denní sezení jako opěrka. Přidáním bočních podpěr může pak rám sloužit nejen jako rohová postele, ale i jako kanape.

Přídavná police nebo knihovna

Zajímavou možností je doplnění zadního čela o zadní odkládací plochu. Ta může být libovolně hluboká. Pokud to délka ložnice dovoluje, je prostor za čelem postele velice zajímavou odkládací plochou, kam lze kromě police umístit např. různé police, zásuvky, nebo velký truhlík na lůžkoviny.

postel s čelem na zakázku s knihovničkou

Zakázková výroba

Chcete něco nového? Postele vyrábíme na zakázku. Při požadavku na realizaci zcela nového rámu postele přistupujeme k zákazníkům individuálně, na základě zadání a nejlépe osobní schůzky na prodejně je zpracován 3D model. Jsme schopni pracovat i na základě obrázku a zadaných požadovaných vnitřních rozměrů pro matraci.

Poradíme Vám s výběrem

Ukázky z realizací

Poradíme Vám s výběrem