Prodejna Brno – uzavření

Prodejna Nábytek Jacques Brno

Dne 25.10. jsme ukončili provoz prodejny nábytku v obchodním domě Omega na Náměstí Svobody v Brně bez náhrady. V případě dotazů se prosím obracejte na prodejnu v Dolních Břežanech nebo využijte náš eshop. V sekci naše prodejny jsou uvedeny veškeré kontakty. Veškeré ostatní prodejny jak naše značkové, tak i partnerské zůstávají beze změny. Výroba nábytku Praha ve Strančicích je v plném provozu.

Výroba nábytku

náš nábytek je vyráběn s maximální péčí truhláře. Výroba luxusního nábytku vyžaduje kvalitní péči a vložení těch nejlepších surovin. Naše výroba nábytku respektuje přání zákazníka. Výroba Luxusního nábytku Praha, to je vybrané truhlářské řezivo prvotřídní kvality z českých lesů. Nezbytnou součástí kvalitního řeziva jako suroviny k výrobě nábytku je sušení, kde nesmí vlhkost dřeva přesáhnout 12%. Výroba nábytku z tvrdého dřeva se bez kvalitních materiálů neobejde.

Výroba luxusního nábytku Praha

Naše vlastní výroba luxusního nábytku, příkladem ložnice Jacques.Jacqueline se vyrábí i s podílem dalších materiálů než je tvrdé dřevo. Výroba luxusního nábytku Praha jsou také další přírodní materiály, příkladem jsou desky z žulového kamene, kde doplňkové solitéry z řady nábytku Jacques.Jacqueline jsou vyráběny s vrchní deskou z přírodního kamene; to je výroba luxusního nábytku. Naše výroba nábytku Praha se nachází několik kilometrů od Prahy, v obci Strančice. Výroba nábytku typu Jacqueline obsahuje i čalounické práce. Čelo postele Jacques.Jacqueline je opatřeno kvalitní látkou.

Výroba nábytku Praha

Spojením kvalitních přírodních materiálů a šikovných rukou poctivého řemesla vzniká výroba luxusního nábytku. Naše nabídka samozřejmě platí pro širší oblast než-li je Výroba luxusního nábytku Praha; dodáváme po celé ČR a máme zastoupení ve většině krajů celé republiky. Navštivte sekci kontakty, najděte si svého nejbližího prodejce a kontaktujte nás. Výroba nábytku a Výroba luxusního nábytku je tu pro Vás.