Lůžkoviny

Vánoční dárek

Jestliže ještě nevíte co pod stromeček, tak na našich značkových prodejnách máme pro Vás široký výběr lůžkovin. Kvalitní anatomické polštáře z líné pěny, chrániče, klasické polštáře, přikrývky a další. Od klasických polštářů po komfortní lůžkoviny s termoregulačními, antistatickými, relaxačními vlastnostmi či s látkou lyocell pro kvalitní a nerušený spánek. Navštivte náš showroom v Dolních Břežanech a rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Postel s úložným prostorem?

Málo místa? Málo úložného prostoru? Využijte naší nabídku a to luxusní postele s úložným prostorem. K vybrané posteli Jacques Vám dle přání zabudujeme úložný prostor. Luxusní postele s úložným prostorem jsou neocenitelnou součástí malých ložnic. V sekci luxusní postele s úložným prostorem Praha naleznete nabídku několika variant, od klasické zásuvky po integrované boxy. Luxusní postele s úložným prostorem jsou příkladem rámy konstruované jako uzavřený box, čela a bočnice jsou plné, čili plně zakryté a pomocí výklopných roštů je zajištěn komfortní přístup. Luxusní postele s úložným prostorem Praha mají také novinku, a to zabudovaný zavěšený úložný prostor vložený, integrovaný box má pevné dno, prostor nad podlahou pro snadnější údržbu. Luxusní postele s úložným prostorem lze využít pro uložení lůžkovin či předmětů na které už ve skříni a v úložném nábytku nezbývá místo. Luxusní postele s úložným prostorem Praha je správná praktická volba kombinace úložného nábytku a postelí. Pro návrh a nabídku luxusní postele s úložným prostorem nás kontaktujte na emailu objednavky@jacques.cz. Luxusní postele s úložným prostorem Praha najdete vystavené na naší prodejně v Dolních Břežanech. Píšeme Praha, protože Dolní Břežany jsou hned u Prahy, proto Luxusní Postele s úložným prostorem Praha.

Postele do rohu místnosti – luxusní rohové postele z masivu

Pokud hledáte jednolůžko či dokonce dvojlůžko do rohu místnosti máme pro Vás řešení v podobě luxusní rohové postele z masivu. K vybraným modelům Jacques.I až Jacques.VIII lze přiobjednat boční čelo. Luxusní rohové postele z masivu mají jak čelo hlavové tak i boční, využití je nejen komfortní, ale i nedochází k poškození malby na zdech, které při postavení postele podélně u zdi velice trpí. Luxusní rohové postele Praha nabízíme ve všech rozměrech, po ty standardní 200×90, 200×80 cm až po atypické. Neplatíte za žádné atypické provedení, ceny jsou vždy pro typové rozměry a atypické stejné v rozsahu „do“ šíří. Luxusní rohové postele Praha naleznete vystavené v showroomu v Dolních Břežanech. Luxusní rohové postele lze vybrat v jakékoliv dřevině, na výběr je také široká škála mořidel a vosků, jistě si vyberete. Luxusní rohové postele Praha se také velice často objednávají s úpravou zvýšením rámu, které poskytujeme, ocení jej jistě lidi, kteří při dosednutí na postel a vstávaní potřebují co nejméně námahy. Luxusní rohové postele Praha lze zvýšit až o 15 cm. Rádi Vám na luxusní rohové postele Praha připravíme cenovou nabídku a 3D návrh a to vše v ceně zakázky. Kontaktujte nás a vyberte si své luxusní rohové postele.