Vývoj nábytku

Vývoj nábytku

V rámci vývoje nábytku JACQUES, do kterého budou použity Luxusní matrace, připravujeme NOVINKU, tedy řadu postelí s pracovním názvem JACQUES.CONTAINER. Do této řady postelí lze s velkým úspěchem použít Luxusní matrace JACQUES. Konstrukce řady postelí JACQUES.CONTAINER poskytuje komfort integrovaného úložného prostoru v boxu postele, do kterého lze vstoupit pomocí výklopného roštu. Proto do postelí JACQUES.CONTAINER můžeme použít Luxusní matrace JACQUES a matrace kategorie Luxusní ortopedická matrace JACQUES s možností polohování.

Luxusní matrace

Do kategorie Luxusní matrace zahrnujeme matrace řady NAWAPUR, o které lze prohlásit, že je to Luxusní ortopedická matrace ze studené pěny s protiroztočovou úpravou. Do kategorie Luxusní ortopedická matrace, s přívlastkem Luxusní ortopedická matrace Praha, patří i taštičková matrace PALACE, nebo matrace MIRAGE. Taštičkové matrace však nemůžeme ohýbat a tvarovat bez rizika jejich poškození. Proto, pokud použijeme matrace v kategorii Luxusní ortopedická matrace Praha s konstrukcí z taštičkovými pružinami, musíme do postelí řady JACQUES.CONTAINER pro přístup do úložného boxu použít výklopný rošt s bočním výklopem s plynovými písty. Mezi našimi zákazníky, kteří dávají přednost svěžímu odpočinku, je velmi oblíbená i i Luxusní ortopedická matrace řady ENERGY.

Luxusní ortopedické matrace

Šířka našeho sortimentu zahrnuje i matrace s možností extrémního zatížení. Jedná se o Zátěžové matrace s možností zatížení až do 180kg. Tyto matrace bychom z hlediska užitných vlastností mohli zařadit do skupiny Luxusní matrace Praha. Drtivá většina těchto těchto matrací ve skupině Luxusní matrace Praha plní příslušnost k sortimentu Luxusní ortopedické matrace Praha, vysoká užitná hodnota těchto matrací naplní uživatele těchto matrací patřících do skupiny Luxusní matrace Praha skvělými pocity z příjemného odpočinku a spánku. Zátěžové matrace splňují kriteria kladená na Luxusní matrace Praha. Tyto matrace s ohledem na vyváženost jejich ceny a užitných vlastností, potěší i náročného zákazníka svojí vysokou kvalitou.

Pokud tedy máme shrnout užitné vlastnosti matrací JACQUES, potom se drtiná většina matrací JACQUES řadí do skupiny Luxusní matrace Praha a velká většina, zejména taštičkové matrace, matrace řady NAWAPUR a matrace skupiny ENERGY, se řadí do kategorie Luxusní ortopedická matrace Praha.

Studio Jacques

Matrace JACQUES jsou vystaveny v nábytkovém studiu – Ateliéru zdravého spánku v obvodu Velké Prahy – v Dolních Břežanech v krásném prostředí nové výýstavby v centru Dolních Břežan. Zákazník si zde vedle profesionálního poradenství a skutečně rodinné péče ze strany majitelů společnosti, může vychutnat i příjemné prostředí s výhledem na Břežanský klášter a krásně upravený park s jezírkem.