Úložné prostory

Zabudovaný úložný prostor

mezi naší nabídku jsme nově zařadili zabudovaný úložný prostor zavěšený do rámu postele. Tento doplněk lze objednat k naší základní řadě postelí modelů Jacques.I až VIII. Úložný prostor je integrován do rámu postele a obsahuje pevné dno, přístup je zajištěn pomocí vyklápěcích roštů. Více naleznete v sekci úložné prostory.

Zakázková výroba nábytku

vyrobíme pro Vás jakýkoliv nábytek, naše výroba respektuje přání zákazníka. Zakázková výroba nábytku Praha patří do naší lokality, poptejte u nás luxusní nábytek z masivu. Zakázková výroba nábytku tvoří velkou část naší produkce, naše výroba je nastavena pro zakázkovou výrobu nábytku, nikoliv pro výrobu sériovou, tím jsme schopni zákazníkovi splnit jeho přání, jeho představy. Na luxusní nábytek z masivu máme truhláře s dlouholetými zkušenostmi, proto luxusní zakazková výroba nábytku Praha. Model Jacques.CUBE, Jacques.Jacquelin to je Luxusní zakázková výroba nábytku.

Luxusní nábytek z masivu Praha

v naší nabídce naleznete zejména luxusní nábytek z masivu špičkové kvality. Pro výrobu používáme výhradně kvalitní materiál dodaný z českých lesů, ani luxusní zakázková výroba nábytku není vyjímkou. Mezi nejpoptávanější materiál patří bukový a dubový masiv. Naše luxusní zakázková výroba nábytku Praha se zabývá výrobou z dřevin buk, dub, bříza, ořech, jasan, javor, teak a další. Luxusní nábytek z masivu Praha Vám dodáme téměř v jakékoliv dřevině dle výběru, to je zakázková výroba nábytku Praha.

Luxusní zakázková výroba nábytku Praha

do luxusního interiéru patří jistě luxusní nábytek z masivu. Nábytek vyrábíme do celého interiéru, spolupracujeme s architekty. Luxusní zakázková výroba nábytku vyžaduje náročnou péči. Ruční zpracování dílů, ruční frézování hran, kvalitní povrchové úpravy to je luxusní zakázková výroba nábytku z oblasti sekce luxusní zakázková výroba nábytku Praha. Zakázková výroba nábytku probíhá kousek od Prahy ve Strančicích, je to taková malá skromná manufaktura plná šikovných rukou, Strančice jsou kousek od Prahy, takže lze řící že luxusní nábytek z masivu Praha a zakázková výroba nábytku Praha vzniká tam.