Výstava fotorenesance

Aktuální výstava v gallery Jacques

Dne 10.10.2013 proběhla v prostorách naší prodejny v Dolních Břežanech vernisáž pro nově otevřenou výstavu týmu autorů ateliéru Fotorenesance. Společná výstava výtvarných prací bude otevřena do 25.11.2013 a je veřejně přístupná v otevírací době prodejny. Vystavují: Petr Axmann, Jaroslav Děťák, Tomáš Dorník, Milan Dulaj, Petr Helbich, Bohumír Bob Hochman, Jaroslav Lhotský, Jan Navrátil, Tomáš Paulus. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Luxusní postele z masivu Praha

V prostorách gallery jacques naleznete vystavené luxusní masivní postele. Masivní postele Praha, ale i luxusní masivní postele Praha jsou u nás v široké nabídce. Vyrobíme pro Vás nejen masivní postele. Jakožto výrobci Vám můžeme nabídnout jakýkoliv nábytek z masivu, od jednoduché poličky až po rozsáhle interiéry. Nábytek z masivu Praha patří mezi ty nejkvalitnější. Přijďte k nám na prodejnu se svým požadavkem na luxusní masivní postele Praha nebo na nábytek z masivu, veškeré Vaše požadavky přeneseme do výkresu, vytvoříme tím originální kus nábytku šitý na míru pro Vás. To vše prezentujeme ve 3D programu.

Novinka úložné prostory

Novinkou pro masivní postele Praha je zabudovaný úložný prostor, který naleznete v sekci náytek z masivu – úložné prostory. Zabudovaný úložný prostor lze objednat k modelům Jacques.I až VIII, oceníte jistě možnost úložného prostoru v posteli s možnosti vysávání pod lůžkem, úložný prostor je zavěšený. U luxusní masivní postele jako je model Jacques.Dome či Plus lze zabudovaný úložný prostor individuálně také řešit. Pro luxusní masivní postele Praha a nábytek z masivu Praha zajistíme vše komplexně.

Kvalitní nábytek z masivu Praha

Mezi kvalitní nábytek patří nábytek z masivu, přírodní materiály vytváří ve vaší ložnici či obývacím pokoji nádherný celek. U tvrdého masivu je zajištěna vysoká pevnost, tím i vysoká pevnost spojů a stranová stabilita, pro luxusní masivní postele Praha je to prioritou. Přírodní materiál nikdy nezestárne, neztrácí na kráse a je vždy moderní. Luxusní masivní postele a luxusní masivní postele Praha jsou investicí, nábytek Vám bude sloužit mnoho desítek let. Proč zrovna masivní postele Praha? Nebo proč luxusní masivní postele Praha? Či nábytek z masivu Praha? Nábytkové studio, ve kterém dostanete nábytek z masivu i luxusní masivní postele, je sice v Dolních Břežanech, avšak Dolní Břežany počítáme do „velké Prahy“ na jejím jižním okraji. Proto tedy masivní postele Praha, luxusní masivní postele Praha a vlastně obecně nábytek z masivu Praha. Teď je tedy jasné, kde luxusní masivní postele a nábytek z masivu dostaneme. Mnoho našich zákazníků se nám svěřuje, že shání nábytek z masivu. My jim říkáme: u nás se nábytek neshání, u nás se luxusní nábytek z masivu vyrábí.