Nový sortiment

Rozšíření sortimentu

Mezi naší nabídku jsme nově zařadili luxusní matrace z velmi kvalitních materiálů s podílem luxusní paměťové pěny od předního výrobce matrací zn. Perdormire. V naší prodejně v Dolních Břežanech kde naleznete luxusní postele z masivu jsou vystaveny modely King11 a Mind Impression. Nezapomínejme, že prodejna v Dolních Břežanech je u Prahy a patří do kategorie luxusní postele z masivu Praha nebo masivní postele Praha.

Do luxusní postele z masivu patří luxusní matrace. U nás naleznete na výběr z více než 30ti druhů matrací. Masivní postele patří mezi ty nejkvalitnější, přijďte se přesvědčit sami. Rádi Vám nabídneme kompletní masivní postele na míru dle Vašeho přání a snů. Prodejce máme po celé ČR, takže masivní postele Praha a masivní postele Brno nejsou vyjímkou. Pro ty náročnější patří luxusní postele z masivu Praha a masivní postele Praha.

K neodmyslitelným doplňkem do Vaší ložnice jistě patří další nábytek než je luxusní postel z masivu. V naší nabídce nenaleznete nejen masivní postele, ale i další nábytek jakým jsou noční stolky z masivu, komody z masivu, skříně z masivu a mnoho dalších. Masivní postele Praha vyrábíme na míru, vyjímkou nejsou ani luxusní postele z masivu Praha. Na míru vyrábíme i ostatní nábytek, navrhneme kompletní ložnici, spolupracujeme s Architekty, kteří navrhují luxusní postele z masivu a mají za sebou již řadu návrhu pro luxusní postele z masivu Praha a masivní postele Brno.

Mezi naše služby patří montáž nábytku, ale i odvoz starého nábytku se kterým nemusíte mít starosti. Naše masivní postele obsahují podrobný návod k montáži, lze provézt tedy také montáž svépomocí, věřte, že i luxusní postele z masivu můžou být snadné na montáž. Montáž zajišťujeme v okolí Prahy, luxusní postele z masivu Praha.