Partnerské prodejny

Prodejní místa

máte k nám daleko? Náš nábytek lze prohlédnout a zakoupit i u našich partnerů po celé republice. Navštivte sekci naše studia, využijte mapu prodejců v ČR, klikněte na danou lokalitu a zobrazí se Vám Váš nejbližší prodejce. Případně nás kontaktujte.

Fotografie z realizací

V sekci fotografie z realizací byla přidána další zakázka realizovaná do předsíně bytu.

Luxusní ložnicový nábytek z masivu dokonale uspokojí představy zákazníků

Chcete šetřit místo ve středu místnosti, ale nechcete přijít o výhody, které Vám nabízí luxusní ložnicový nábytek z masivu? Pak přesně Vám jsou určeny naše luxusní rohové postele z masivu Praha. Luxusní rohové postele z masivu nepůsobí v interiéru stroze pouze jako postel, ale díky své konstrukci, která je velice nápaditá, působí spíše jako menší gauč či pohovka. Konstrukci luxusní rohové postele z masivu tvoří vysoce jakostní bukové či dubové dřevo. Luxusní ložnicový nábytek z masivu Praha vyrábí naši zkušení truhláři přímo dle požadavků jednotlivých zákazníků. Každý náš zákazník tak uspokojí své představy a vybere si luxusní ložnicový nábytek z masivu Praha přesně dle svých požadavků.

Výroba luxusního nábytku probíhá podle předem připraveného návrhu

Nevybrali jste si luxusní ložnicový nábytek z masivu podle svých představ? Nevadí. Oslovte nás, protože výroba luxusního nábytku je zde pro Vás! Podle předem připraveného návrhu Vám vytvoříme nejen luxusní ložnicový nábytek z masivu Praha, ale také luxusní rohové postele z masivu Praha přímo na míru. Výroba luxusního nábytku našim pracovníkům netrvá zbytečně dlouho. Výroba luxusního nábytku stejně tak výroba luxusní rohové postele z masivu Praha se odvíjí od složitosti a velikosti dané zakázky. Pro představu například výroba luxusní rohové postele z masivu trvá od dohody se zákazníkem a vyhotovení návrhu standardně dva či tři týdny.

Ložnicový nábytek z masivu Praha dodá ložnici na půvabu

Luxusní ložnicový nábytek z masivu Praha je dodáván v demontovaném stavu. Luxusní rohové postele z masivu Praha jsou dodávány standardně jako celek, ale s demontovaným čelem. Hlavním úkolem luxusní rohové postele z masivu je poskytnout svému uživateli nadstandardně příjemný spánek. Luxusní rohové postele z masivu Praha lze při nedostatku místa využít díky čelu také jako gauč. Čelo slouží jako skvělá opěrka zad a brání poškození zdi. Výroba luxusního nábytku se těší v současné době veliké oblibě zákazníků. Luxusní ložnicový nábytek z masivu nabízí svým uživatelům nádherný design a kvalitu. Přiřaďte se i vy ke spokojeným zákazníkům naší společnosti a pořiďte si luxusní ložnicový nábytek z masivu, který dodá Vaší ložnici na půvabu.