Showroom

Showroom Dolní Břežany

rozšířili a upravili jsme pro Vás expozici nábytku v Dolních Břežanech. V nášem značkovém studiu o rozloze téměř 300m2 naleznete vystavené veškeré modely postelí včetně referenčních vzorků k našemu nábytku, k vyzkoušení je téměř 30 druhů matrací a roštů. Luxusní stoly, sedací soupravy, knihovny, retro styl sedacích souprav a další. Prostory prodejny nábytku jsou také doplněny vždy určitou tvůrčí výstavou, www.galleryjacques.com.

Luxusní ortopedická matrace Praha pomáhá předcházet zdravotním problémům

Jaký pocit ve Vás navodí slovo postel? Vybavíte si luxusní postele s úložným prostorem nebo pocit ranního vstávání s bolestí zad a nedostatečné vyspání? Pokud chcete ráno vstávat s pocitem odpočinku a plně svěží pak je pro Vás v naší široké nabídce připravena luxusní ortopedická matrace, která Vám poskytne zdravý a plnohodnotný spánek. Luxusní ortopedická matrace Praha je vhodná nejen pro ty, kteří trpí nějakým zdravotním problémem, ale také pro všechny, kteří chtějí uchránit své zdraví. Trápí-li Vás nějaký zdravotní problém, pak by pro Vás měla být luxusní ortopedická matrace naprostou samozřejmostí.

Luxusní postele s úložným prostorem šetří nedostatek místa

Rádi byste využili výhod, které Vám nabízí luxusní ortopedická matrace, ale potřebujete luxusní postele s úložným prostorem, protože šetříte místem kvůli jeho nedostatku? Pak ani tento fakt, není problémem. Nabídka naší společnosti je velmi pestrá, takže si vyberete luxusní postele s úložným prostorem Praha také pro svůj domov. Luxusní postele s úložným prostorem jsou v nabídce v mnoha barvách a také mají různý design, takže naprosto skvěle doplňují obytný prostor. Luxusní postele s úložným prostorem Praha jsou skvělým řešením, pokud máte malý byt s nedostatkem úložných prostor.

Luxusní ortopedická matrace Praha nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu

Pro luxusní postele s úložným prostorem Praha je velmi vhodná luxusní ortopedická matrace, která Vám poskytne dokonalý spánek a navíc pomáhá předcházet problémům se zády. Luxusní ortopedická matrace Praha lemuje každý pohyb, takže nepoškozuje Vaše záda a klouby, ale také se díky jedinečnému materiálu nesléhává, takže při správném užívání vydrží mnoho let. Vyžaduje luxusní ortopedická matrace Praha zvláštní údržbu? Ne! Luxusní ortopedická matrace Praha je naprosto bezúdržbová a však jako každou matraci je nutné i tuto po nějaké době užívání otočit, aby nadále správně plnila svou funkci a vydržela mnoho let. Luxusní postele s úložným prostorem Praha jsou vyráběné z masivního dřeva. Váháte, zda pro svůj domov zvolit luxusní postele s úložným prostorem nebo klasické luxusní postele? Pak nás kontaktujte, protože jsme zde pro Vás!