Detaily nábytku

Detaily k naším postelím

vzhledem k rozšířeným dotazům na spoje postelí a nábytku pro Vás připravujeme sekci kde naleznete veškeré informace týkající se spojů, přibudou i fotografie a návody. K zpřehlednění dojde i k jednotlivým sekcím u postelí.

Nosné prvky našich postelí jsou vyrobeny vždy z tvrdého dřeva, který zajišťuje vysokou pevnost ve spojích, středová podpora je ještě navíc vyztužena proti posunutí nohou při manipulaci postele, nebo nechtěnému posunu postele.

Volbu materiálu postele z masivu Praha určuje zákazník

Líbí se Vám masivní nábytek nebo Vás zaujala naše nabídka na postele z masivu Praha? Rádi byste vyměnili svou starou postel za postele z masivu? Jestliže ano, pak se dlouho nerozmýšlejte, protože kvalitní spánek má vliv nejen na Vaší psychiku, ale také na Vaše zdraví. Postele z masivu Praha plní veškerá kritéria pro zdraví spánek. Kvalitní spánek Vám dodává energii na další den. Postele z masivu, které tvoří naši bohatou nabídku, jsou vyrobeny z masivního bukového nebo dubového dřeva. Volba materiálu postele z masivu stejně tak i design záleží na zákazníkovi.

Luxusní postele z masivu budou Vaším společníkem mnoho let

Luxusní postele z masivu jsou velmi kvalitní, proto by měly být vybírány s rozmyslem, protože budou Vaším společníkem mnoho dalších let. Luxusní postele z masivu Praha jsou dodávány vcelku s demontovaným čelem. Podle velikosti Vaší místnosti si můžete z naší nabídky vybrat také luxusní postele z masivu s úložným prostorem, který se hodí například pro uskladnění lůžkovin. Naší pestrou nabídku také doplňují rohové postele z masivu, které šetří místo, ale také jsou díky čelu velmi pohodlné, protože čelo poskytuje dokonalou opěrku zad, například při sledování televize. Luxusní postele z masivu dodají Vaší ložnici správné kouzlo.

Postele z masivu Praha jsou dodávány bez matrace

Mám zájem o luxusní postele z masivu, dodávají se s matrací? Nedodávají. Každý zákazník, který si pořídí luxusní postele z masivu Praha má jiné nároky na matraci, proto jsou matrace dodávány zvlášť. Pokud chcete, aby Vám luxusní postele z masivu Praha poskytla nejen plnohodnotný spánek, ale také ochranu Vašeho zdraví je nutné vybrat správnou ortopedickou matraci. Nevyznáte se v nabídce matrací pro postele z masivu Praha? Pak se nebojte a oslovte nás! Pracovníci naší společnosti Vám nejen ohledně luxusní postele z masivu Praha odborně a také rádi poradí. Cítíte se ráno jako přejetí parním válcem? Pak neváhejte s pořízením postele z masivu Praha, protože problémy s nevyspáním se rázem stanou minulostí!