ISO 9001

Certifikát ISO 9001

dne 18. února naše společnost Jacques & partner úspěšně absolvovala dozorový audit certifikaci ISO na návrh, výroba, prodej a montáž nábytku, prodej nábytku, prodej matrací a doplňků.

K výrobě masivní postele používáme dřevo nejvyšší kvality

Přemýšlíte proč investovat do masivní postele? Líbí se Vám nábytek z masivu, ale přijde Vám drahý? Pak se zamyslete nad faktem, že levný obyčejný nábytek je nekvalitní a po jednom stěhování je takový nábytek naprosto nepoužitelný. Obyčejný nábytek vyráběný z dřevotřísky je na pohled docela hezký o jeho funkčnosti však je zbytečné mluvit, protože s tímto druhem nábytku má většina z nás vlastní zkušenost. Nábytek z masivu stejně jako masivní postele se vyrábí z vysoce jakostního bukového či dubového dřeva záleží na zákazníkovi, jaký druh dřeva na nábytek z masivu zvolí. Masivní postele Praha naší společnosti jsou vyráběné v truhlářské dílně a plní veškeré požadavky, které plnit mají nejen na kvalitní spánek, ale také na ochranu lidského zdraví.

Nábytek z masivu Praha lze dodat také smontovaný

Masivní postele Praha nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Nabídka naší společnosti je velmi široká, přesto jí však neustále zdokonalujeme, aby si vhodný nábytek z masivu vybral každý náš zákazník. Nábytek z masivu Praha je jednoduchý a stále moderní. Nábytek z masivu Praha je standardně z výroby dodáván v demontovaném stavu. Na přání zákazníka je možné nábytek smontovat. Masivní postele je možné dle přání zákazníka dodat v několika variantách například s úložným prostorem. Jak správně vybrat masivní postele Praha? Volba designu vždy záleží na uživateli. Postel by měla korespondovat a vhodně doplňovat prostor ložnice, aby se uživatel masivní postele cítil příjemně.

Nábytek z masivu je vhodný pro celý byt

Masivní postele Praha mají vliv i na Vaše zdraví, takže pokud se ráno cítíte ospalí či Vás bolí záda, pak po pořízení masivní postele Praha tyto nepříjemnosti pominou. Nábytek z masivu Praha není vhodnou volbou pouze pro ložnici, protože v nabídce máme také luxusní obývací stěny a velké množství doplňků pro celý byt. Jedno staré přísloví říká: „Nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit pořizovat nekvalitní věci“, proto neváhejte a pořiďte si kvalitní nábytek z masivu Praha, který bude Vaším společníkem mnoho dalších let.