fotografie z realizací – přídavek

Nové fotografie

Do naší sekce fotografie z realizací přibyly nové fotografie.

Ložnice vyrobená v celomasivním provedení z dubového dřeva. Na výrobu byl použit výhradně dub evropský v průběžné lamele včetně výplní, polic a zásuvek. Přirozený a krásný vzhled dřeva dodává ložnici voskovaná povrchová úprava. Sestava se skládá z rohového psacího stolu s kontejnerem a skříňkou na zdi, knihovny s komodou, 5ti zásuvkovou komodou s rohovou knihovnou, postelí Jacques.PLUS s integrovaným úložným prostorem a vyklápěcími rošty, závěsnými nočními stolky s možností posunu po bočnici a skříní s výbavou polic a šatních tyčí. Madla čel zásuvek a dveří jsou frézovány do dřeva. Nábytek je vyroben s vysokou dílenskou péčí s použitím nejkvalitnějšího kování.

Novinky budou k vidění i na našem facebooku.

Luxusní ložnicový nábytek z masivu předčí Vaše očekávání

Líbí se Vám luxusní ložnicový nábytek z masivu? Rádi byste nahradili své stávající postele za luxusní rohové postele z masivu? Pak jste naše stránky navštívili správně, protože naše výroba luxusního nábytku se postará, abyste se ve svém obydlí cítili skvěle. Ať už jste se rozhodli pro luxusní ložnicový nábytek z masivu Praha či pouze jen pro luxusní rohové postele z masivu Praha Vaše rozhodnutí je velmi správné. Výroba luxusního nábytku vyrábí nábytek z dubového či bukového dřeva, proto jsou nejen luxusní rohové postele z masivu, ale také luxusní ložnicový nábytek z masivu velmi kvalitní a budou Vašimi společníky mnoho dalších let.

Luxusní rohové postele z masivu mají pevnou konstrukci

Velkým kladem luxusní rohové postele z masivu je nejen velmi kvalitní konstrukce, ale především fakt, že luxusní rohové postele z masivu Praha a luxusní ložnicový nábytek z masivu Praha nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Výroba luxusního nábytku Vám poskytne do Vašeho domu netradiční bytové doplňky či atypický nábytek. Výroba luxusního nábytku Vám dle Vaší fantazie poskytne hotový nábytek z masivu standardně do měsíce od zadání zakázky. Luxusní rohové postele z masivu Praha dodáváme svým zákazníkům v několika variantách například s předním čelem či ve verzi klasické nebo dvojlůžkové.

Luxusní rohové postele z masivu Praha vyrábíme na zakázku

Na přání zákazníka lze luxusní rohové postele z masivu obohatit o úložný prostor, který je velmi vhodný k uskladnění lůžkovin. Luxusní rohové postele z masivu Praha a také luxusní ložnicový nábytek z masivu Praha dodáváme v několika barvách, takže tento druh nábytku skvěle doplní styl každé domácnosti. Luxusní ložnicový nábytek z masivu promění Vaší ložnici ve skvost, takže se budete cítit neobyčejně a naprosto skvěle. Luxusní ložnicový nábytek z masivu vyrábíme také na zakázku například pro podkrovní či mezonetové byty. Přestaňte o skvostné ložnici pouze snít a pořiďte si luxusní ložnicový nábytek z masivu Praha, který Vám bude každý závidět!