V sobotu otevřeno jen do 14:00.

V sobotu 3.5.2014 je otevřeno pouze do 14 hodin.

Dále se na Vás budeme těšit již podle klasické otevírací doby. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme vybrat správné matrace, rošty i vytvořit návrh nábytku přesně pro Vás.

Postele z masivu Praha ulevují od bolesti zad

Zařizujete či renovujte ložnici? Pak by pro Vás měly být postele z masivu jasným favoritem. Postele z masivu Praha jsou kvalitní a krásné a poskytují svému uživateli zdravý a plnohodnotný spánek. Spíte-li na nekvalitní matraci, po nějakém čase může dojít k poškození Vašeho zdraví, které se projeví především na Vašich zádech a kloubech. Luxusní postele z masivu ve spojení s kvalitní ortopedickou matrací chrání Vaše zdraví, protože ortopedická matrace kopíruje tvar Vašeho těla a nijak se nedeformuje. Luxusní postele z masivu Praha dodáváme v několika variantách, takže jsou vhodné do každého bytu či domu bez omezení.

Barvu a design luxusní postele z masivu volí zákazník

Zákazník si u postele z masivu Praha může zvolit jednak barevné provedení, rozměr, ale také design. Nevybrali jste si u nás postele z masivu? Kontaktujte nás a společně dle návrhu Vám vytvoříme luxusní postele z masivu odpovídající Vašim představám. Jste vlastníky atypického bytu? Nevadí, protože i pro Vás navrhneme luxusní postele z masivu, které uspokojí Vaší fantazii. Postele z masivu Praha vyrábíme z bukového či dubového dřeva. Postele z masivu vznikají v rukou našich zkušených truhlářů. Luxusní postele z masivu Praha, které vyrábíme na míru naším zákazníkům, dodáváme do měsíce od vytvoření návrhu.

Luxusní postele z masivu Praha nevyžadují zvláštní údržbu

Postele z masivu lze jednoduše ošetřit přípravky na dřevo, abychom je zbavily prachu a nečistot, protože jedině tak zůstanou postele z masivu Praha neustále krásné. Luxusní postele z masivu mohou mít dle přání zákazníka přední čelo, které je praktické a krásné. Luxusní postele z masivu Praha můžete obohatit o noční stolky či ostatní nábytek, který je vhodný do ložnice. Navštivte naší bohatou nabídku a pořiďte si kromě luxusní postele z masivu Praha do svého bytu také bytové doplňky, které Váš byt nádherně zútulní. Postele z masivu Praha poskytují kvalitní spánek již mnoha našim zákazníkům. Ulevte svým zádům s naší pomocí a oddejte se i Vy sladkému spánku!