Věrnostní bonus pro opakovaný nákup

Věrnostní bonus

Nyní nabízíme věrnostní bonus pro zákazníky, kteří u nás již nakoupili, ve výši 5%.
Platí pro objednávky jak v našem studiu v Dolních Břežanech tak i pro e-shop nebo emailové objednávky.

Nábytek z masivu Praha oživí každý obytný prostor

Proč volit masivní postele? Jaké výhody mi přinesou masivní postele Praha? Nábytek z masivu přináší svým uživatelům mnohem více výhod oproti běžnému nábytku. Masivní postele Praha a nábytek z masivu Praha se vyrábí z pravého bukového nebo dubového dřeva nejvyšší jakosti. Nábytek z masivu Praha, který tvoří naší bohatou nabídku, je velmi kvalitní a nevyžaduje během užívání žádnou zvláštní údržbu. Nábytek z masivu a masivní postele dodáváme v mnoha barevných variantách, takže krásně doplňují každý obytný prostor.

Masivní postele s ortopedickou matrací poskytují kvalitní spánek

Masivní postele Praha z naší nabídky je vhodné doplnit o ortopedické matrace, které se nachází v naší široké nabídce, protože kvalitní ortopedická matrace má také výrazný vliv na kvalitu spánku. Masivní postele Praha ve spojení s kvalitní ortopedickou matrací Vám poskytnou vydatný a zdravý spánek, takže do nového dne budete vstávat nejen s chutí, ale nabití energií. Nábytek z masivu a masivní postele naší společnosti vznikají v rukou našich zkušených truhlářů. Naše společnost vyrábí nejen masivní postele a nábytek z masivu, ale zabýváme se také výrobou různých bytových doplňků, jako jsou například komody nebo ostatní bytový nábytek.

Nábytek z masivu Praha vyrábíme v atypických rozměrech

Nezaujaly Vás naše masivní postele Praha? Máte jasnou představu, jak by měl Váš nábytek z masivu Praha vypadat? Pak nám zadejte Váš návrh a naši zkušení truhláři Vám vyrobí nábytek z masivu přesně na míru Vašim požadavkům. Hotový nábytek z masivu Praha dodáváme svým zákazníkům standardně do měsíce od zadání zakázky. Potřebujete nábytek z masivu nestandardních rozměrů? Pak nás kontaktujte, protože ani atypický nábytek není pro naše pracovníky žádnou překážkou! Jste kreativní? Rádi byste si do svého domu pořídili nějaký netradiční doplněk ze dřeva? Máte jasnou představu? Pak jste nás navštívili velmi správně. Dubové či bukové dřevo je velmi krásné a především kvalitní. Nahraďte svůj stávající nábytek za nábytek z masivu Praha a nechte se okouzlit přírodním materiálem, který z módy nikdy nevyjde jako již mnoho chytrých zákazníků před Vámi!