Recepce

Obložení a pracovní plocha recepce s kontejnery. Vyrobeno z masivního dubu. Povrchová úprava bělený lak. Velmi členitý prostor konstrukce s různými úhly. Realizace ve spolupráci s uměleckým kovářem. Návrh a design Ivanka Kowalski.

Předsíňová stěna v černém kabátě

Předsíňová stěna navržená přímo zákazníkem. Masivní dub v černém moření. Celá sestava je vyrobena ve spojích na koso pro co nejjednotnější vzhled dřeva a celé sestavy. Navíc je v celé sestavě umístěna elektroinstalace pro doplňky a bodová svítidla na osvětlení dekorací.

Toaletka na míru

Toaletka, nebo spíše toaletní stěna vyrobená na zakázku z masivního dřeva. Kombinace bukového a dubového dřeva v bělenné a mořené úpravě. Propracované detaily. Důmyslně skryté elektrické zásuvky, světla na dálkové ovládání , zásuvky, police, skleněné police, bezpečnostní sklo, zrcadlo, cínové úchytky.

Pracovní stůl na zakázku

Na zakázku vyrobený pracovní stůl z dubového dřeva s mořenou povrchovou úpravou. Stůl má důmyslně propracovaný skrytý systém uložení kabelů a přístupu k elektrickým zásuvkám i pro každodenní použití. Pro kancelářské potřeby, nebo i pro nabíjení telefonu slouží variabilní příslušenství umístěné v pracovní desce stolu.

Komoda ve francouzském stylu

Kombinovaná komoda vyrobená z dubového dřeva s voskovanou úpravou. Francouzský styl, starobylé úchytky, celomasivní provedení.

Dvojskříňka do koupelny

Skříňka do koupelny pro dvě umyvadla vyrobená z masivního buku v šedém a bílém moření. Dvě zásuvky upravené pro umístění umyvadel a odpadu, staroželezné úchytky/kapsy.

Nábytek do apartmánů

Ukázka výroby nábytku do apartmánů. Při výrobě byly použity výhradně přírodní materiály. Nábytek je vyroben z bukového dřeva s voskovanou úpravou.

Autorství návrhu studio La Design

foto by Martin Šandera

Bělený buk v obývacím pokoji

Sestava nábytku skládající se z jídelního setu, konferenčního stolku a etažéru, vyrobená na zakázku do obývacího pokoje s kuchyní. Nábytek je vyroben z bukového dřeva v top kvalitě s mořenou bílou povrchovou úpravou. Jídelní stůl zdobí kalené luxusní bílé sklo diamant. Vyrábíme všechny rozměry, který nábytek bude Váš?

Celomasivní skříň

3 dvéřová celomasivní skříň z bukového dřeva vyrobená v rozměru 200x150x60 cm s mořenou úpravou, odstín 8018 třešeň. Výbava police a šatní tyč. Frézovaná madla.

velká skříň s posuvnými dveřmi

Skříň o rozměrech 2800x2400x700 mm vyrobená z masivní bukové laťovky s posuvnými dveřmi. Police a šatní tyče, zadlabané nerezové úchytky. V popředí postel model Jacques.II.