Ložnicová sestava

Ložnicová stěna s dvojlůžkem vyrobená z masivního buku v kombinaci přírodní a mořené úpravy. Čelo postele obsahuje úložný prostor pro uložení lůžkovin.

Ložnice ve venkovském stylu

Do domečku jako z pohádky ložnice vyrobená na zakázku. Postel byla navržena ve venkovském stylu a vyrobena z masivní borovice, povrchová úprava prodřená bílá kombinovaná s kontrastním mořením. Lůžko obsahuje úložný box přístupný přes vyklápěcí rošty, v čele hlavy jsou zabudované boční knihovny. Členité frézování každého dílu.

Model Jacques.K s upraveným čelem

Postel vyrobená na zakázku z masivního dubu ve voskované povrchové úpravě. Postel je odvozená od modelu Jacques.K s upravenými parametry v rámu a v čele. Na návrhu se podílel sám zákazník. Noční stolky jsou přizpůsobeny a navženy k posteli.

Postel Jacques.CUBE

Model Jacques.CUBE doplněný nočními stolky se spodní zásuvkou. Vyrobeno z bukového dřeva v mořené úpravě, odstín 8020.

Rohová dubová postel

Rohová postel z dubového dřeva s lakovanou úpravou a robustním čelem. Přední noha je frézována do rádiusu 40 mm, rádis kopírují nohy v čelech.  Rám obsahuje výklopný rošt s písty a postel tak slouží i jako prostorný úložný prostor.

Velká válenda

Spojením dvou rámů postelí Jacques.Zero s úpravou na vložení matrací bez mezer až ke zdi, vznikne obrovské letiště, které Vám vyplní jakýkoliv prostor. Vyberte si dřevinu a matraci a my Vám na míru vyrobíme postel do jakéhokoliv výklenku.

postel s velkým čelem

Čelo o úctyhodné šíři 3100 mm dominuje masivnímu rámu pro matraci 210×200 cm. Rám je doplněný zavěšenými nočními stolky s policí, do plochy stolku jsou integrovány elektrické a datové zásuvky včetně USB. Dubové dřevo nejvyšší jakosti z průběžné lamely mořené do kaštanového odstínu. Vše vyráběno na zakázku dle přání zákazníka. Čelo šlo do místnosti oknem :-)

model Jacques.I na míru

Upravený model Jacques.I dle potřeb. Konkrétně bílá krycí barva, plné přední čelo k zakrytí a dva výsuvné boxy pro hróómadu hraček :-), a jak si upravíte postel VY!?

Ložnice Jacques.Plus v bílé

Model Jacques.Plus v bělené úpravě. Na přání zákazníka byl odstraněn přední spodní panel aby rám byl vzdušnější.