Předsíňová stěna v černém kabátě

Předsíňová stěna navržená přímo zákazníkem. Masivní dub v černém moření. Celá sestava je vyrobena ve spojích na koso pro co nejjednotnější vzhled dřeva a celé sestavy. Navíc je v celé sestavě umístěna elektroinstalace pro doplňky a bodová svítidla na osvětlení dekorací.

Toaletka na míru

Toaletka, nebo spíše toaletní stěna vyrobená na zakázku z masivního dřeva. Kombinace bukového a dubového dřeva v bělenné a mořené úpravě. Propracované detaily. Důmyslně skryté elektrické zásuvky, světla na dálkové ovládání , zásuvky, police, skleněné police, bezpečnostní sklo, zrcadlo, cínové úchytky.

Nábytek do apartmánů

Ukázka výroby nábytku do apartmánů. Při výrobě byly použity výhradně přírodní materiály. Nábytek je vyroben z bukového dřeva s voskovanou úpravou.

Autorství návrhu studio La Design

foto by Martin Šandera

Bělený buk v obývacím pokoji

Sestava nábytku skládající se z jídelního setu, konferenčního stolku a etažéru, vyrobená na zakázku do obývacího pokoje s kuchyní. Nábytek je vyroben z bukového dřeva v top kvalitě s mořenou bílou povrchovou úpravou. Jídelní stůl zdobí kalené luxusní bílé sklo diamant. Vyrábíme všechny rozměry, který nábytek bude Váš?

TV stěna z běleného dubu

Televizní stěna z dubu s bělenou povrchovou úpravou doplněná policemi pro hifi techniku. Stěna slouží k zakrytí kompletní kabeláže a je opatřena dvířky na magnety pro snadnou manipulaci výměny TV apod. . Kombinace tmavého moření polic a bělených obkladových panelů dodává vyvážený a luxusní vzhled.

nábytek do předsíně

Nábytek vyrobený na zakázku do malé předsíně. Otevřená rohová skříň se zásuvkou a velký botník. Dubová dýha mořená dle přání zákazníka.

Ložnicová stěna

Ložnicová stěna vyrobená na zakázku k čalouněné posteli. Provedení v bílé barvě v kombinaci s mořeným bukem. Noční stolek má 3 zásuvky se skrytými pojezdy, horní skříňka s výbavou stavitelných polic, integrované elektrické zásuvky. Horní spojovací panel obsahuje otočná bodová svítidla ovládaná vypínači ve skříňkách. Provedení bez viditelných madel pomocí kosených hran dveří a zásuvek. Vše přizpůsobeno místnosti a potřebám zákazníka.

Předsíňová stěna bílá

Předsíňová stěna lakovaná do bílé barvy v rámovém provedení. Přizpůsobena do malé předsíně. Sedák, věšák, botník v jednoduchém designově čistém provedení.

velká obývací stěna z dubu

Obývací stěna z dubového dřeva. Celomasivní provedení v kombinaci průběžná lamela a dýha. Dubové dřevo je namořeno do kombinace hnědé a bělené, mořená úprava. Design Jacques.