Ložnicová sestava

Ložnicová stěna s dvojlůžkem vyrobená z masivního buku v kombinaci přírodní a mořené úpravy. Čelo postele obsahuje úložný prostor pro uložení lůžkovin.

Nábytek do apartmánů

Ukázka výroby nábytku do apartmánů. Při výrobě byly použity výhradně přírodní materiály. Nábytek je vyroben z bukového dřeva s voskovanou úpravou.

Autorství návrhu studio La Design

foto by Martin Šandera

Ložnice ve venkovském stylu

Do domečku jako z pohádky ložnice vyrobená na zakázku. Postel byla navržena ve venkovském stylu a vyrobena z masivní borovice, povrchová úprava prodřená bílá kombinovaná s kontrastním mořením. Lůžko obsahuje úložný box přístupný přes vyklápěcí rošty, v čele hlavy jsou zabudované boční knihovny. Členité frézování každého dílu.

Knihovny do ložnice z mořené borovice

Nábytek vyrobený na zakázku do prostorné ložnice z masivní borovice s mořenou povrchovou úpravou dle vzorku od zákazníka. Dvířka na knihovnách jsou vložená, rámová, se spoji nakoso, kombinace skla a dřeva. Ke knihovnám byl vyroben kombinovaný model postele Jacques.Ariel a Dome ze stejné dřeviny a úpravy, doplněno luxusními rošty a matracemi.

Ložnicová stěna

Ložnicová stěna vyrobená na zakázku k čalouněné posteli. Provedení v bílé barvě v kombinaci s mořeným bukem. Noční stolek má 3 zásuvky se skrytými pojezdy, horní skříňka s výbavou stavitelných polic, integrované elektrické zásuvky. Horní spojovací panel obsahuje otočná bodová svítidla ovládaná vypínači ve skříňkách. Provedení bez viditelných madel pomocí kosených hran dveří a zásuvek. Vše přizpůsobeno místnosti a potřebám zákazníka.

Dvě ložnice z buku

Dvě ložnice vyrobené čistě z bukových fošen

Na výrobu ložnic byl použit výhradně materiál z bukových fošen. Sjednocenou kresbu dřeva vytváří technika lepení v průběžné lamele. Lakovaná úprava. Ložnice realizovány na klíč. Model Jacques.II je upraven na přání zákazníka „zdvojené čelo“.

Ložnice z dubového dřeva

Celomasivní ložnice vyrobená z dubového dřeva. Model Jacques.II se zdvojeným čelem a madlem v čele hlavy pro imobilní osoby, luxusní motorový rošt a matrace. Vyrobeno z průběžné lamely s vysokým důrazem na celistvou kresbu dřeva.

Ložnice Jacques.Plus v bílé

Model Jacques.Plus v bělené úpravě. Na přání zákazníka byl odstraněn přední spodní panel aby rám byl vzdušnější.

Ložnice Jacques.II

Ukázka jak může vypadat kousek ložnice odvozená od modelu Jacques.II

tmavá ložnice

Model Jacques.R v bukovém masivu v moření xm8020 doplněný lavičkou a sloupkovým servírovacím stolkem inspirovaným řadou trellis.