Kuchyň z masivu v běleném dubu

Kombinace moderny a britského stylu. Kuchyně na zakázku vyrobená do menšího bytu z masivních materiálů a to z dubu s bělenou povrchovou úpravou s kombinací s mořením do ořechu. Obklad na zdi pokračuje do místnosti a spojuje tak opticky stůl s kuchyní. Výbava je navržena pro maximální užitnost, dvě velké výsuvné potravinové skříně, spousta zásuvek a skříněk, granitový dřez, luxusní spotřebiče. Vše vyrobeno na míru a přání zákazníka.

Moderní kuchyň z masivu

Kuchyň v rozměrech 5×3 metry v moderním stylu a zároveň z přírodních materiálů. Celá konstrukce je vyrobená z bukového masivu s bělenou povrchovou úpravou. Výsuvné potravinové skříně, spousta zásuvek a úložného prostoru, granitový dřez ve smetanové barvě, dekor pracovní desky kámen a samozřejmě luxusní spotřebiče, které v kuchyni nesmí chybět. Vše na míru a dle potřeb zákazníka.

Kuchyně inspirovaná řadou trellis

Kuchyně vyrobená na zakázku v kombinaci barev ořech a slonová kost. Vyjma pracovní desky vše 100% masiv. Design kuchyně je inspirován naší řadou nábytku Trellis, vertikální prvky dodávají kuchyni moderní vzhled. Návrh kuchyně byl s velkou péči vyladěn k představám zákazníka s ohledem na praktickou část. Skříňky a zásuvky jsou vybaveny luxusním a komfortním kováním od výsuvných potravinových skříní, otočných košů až po příborníky.

Kuchyně z masivu

Autorství návrhu nábytku Ing. Roman Erben.

Kuchyňská sestava z bukového dřeva ve stylu secesního uměleckého stylu navržená designérem Romanem Erbenem.

Nevelká sestava se vyznačuje řadou promyšlených detailů: pracovní deska z 30 mm masivu je opatřena zakázkově řešenou profilovou lištou, spodní skříňky mají dvířka na mosazné pianové panty, ty jsou rovněž upevněny mosaznými vruty, dvířka mají mosazná madla, přední reliéf je konkávního charakteru; naproti tomu horní skříňky mají reliéf řešený konvexně, horní okraj je opatřen atypickou profilovou lištou; spodní police jsou podvěsného charakteru s dekoračními obloukovými prvky, zásuvky mají spuštěná mosazná madla a jsou celodřevěná, horní dvířka jsou opatřeny skleněnou výplní s vitrážovým pískováním, horní okraj výplně je řešen do mírného oblouku, okolo výplně je řešena půlkruhová profilová lišta, na horním okraji rovněž v oblouku! Dvířka jsou rovněž usazena na mosazných pianových pantech a upevněna mosaznými vruty. Pravá horní skříňka je opatřena zámečkem s mosaznou rozetou a klíčkem. Celá sestava je mnohonásobně lakována, aby se zamezilo vystavení dřeva vlhkosti. Zadní část spodních skříněk je vybavena prostupy pro instalace vody, odpadu a elektra.

Kuchyně ve stylu francouzského venkova

Kuchyně ve stylu francouzského venkova v celomasivním provedení.

Kuchyně je vyráběná na zakázku podle návrhu architekta z bukového masivního dřeva. Na dotváření vzhledu kuchyně se velkou měrou podílel sám zákazník. Na výslovné přání zákazníka jsme vyrobili pracovní desky z přírodního Teakového dřeva. Během tvorby korpusů a dveří skříněk kuchyně jsme pozvali zákazníka do našeho výrobního provozu, kde jsme dolaďovali povrchovou úpravu. Povrchová úprava spočívá v bílém laku s nádechem ve smetanovém odstínu s ručně vytíranou patinou. Celá kuchyň tím získala osobitou originální tvář. Skříňka ostrůvku, kde je zabudována pečící trouba a varná deska v kombinaci plyn – elektro, je doplněna podsvětlenými prosklenými skříňkami. Okenní stěna nad zabudovaným keramickým dřezem je obložena palubkami v barvě okolní malby, a je doplněna zavěšenými poličkami. Celá kuchyň je potom osvětlena dvěma světelnými rampami s halogenovými svítidly. Zákazník si dotvořil vzhled kuchyně tématickými odkládacími přihrádkami a stylovými okrasnými rostlinami.