Výstava Da Vinci se prodlužuje

Máme radost, že výtvorům a uměleckým dílům dětí z Da Vinci se v naší GALLERY.JACQUES líbí. Výstava se líbí i návštěvníkům, o čemž svědčí zápisy v naší Návštěvní knize.

VŠEM PŘÍZNIVCŮM da Vinci TVOŘENÍ OZNAMUJEME, ŽE VÝSTAVA „DA VI(Ý)TVORY“ SE PRODLUŽUJE!!!
Výstavu můžete navštívit během naší otevírací doby
Výstava potrvá až do 20. června 2014!!!
Přijďte se podívat, stojí to za to!

Luxusní výroba nábytku Vám pomůže zmodernizovat Vaše bydlení

Vlastníte atypický či mezonetový nebo také půdní byt? Pak jistě víte, že vhodný nábytek je pro takový byt velmi nelehké sehnat. Naše luxusní výroba nábytku je tu pro Vás! Luxusní výroba nábytku Praha Vám pomůže vyřešit problém s vhodným vybavením pro celý Váš byt jednou provždy! Luxusní výroba nábytku Praha vyrábí nábytek bytový, ale také nebytový, kromě tohoto druhu nábytku vyrábí dále naše luxusní výroba nábytku také vybavení ložnice, kde kromě postele získáte navíc také vhodné luxusní matrace. Luxusní matrace Praha přináší svým uživatelům velké množství naprosto skvělých výhod.

Luxusní matrace Praha zůstávají stejné po celou dobu užívání

Mezi hlavní výhody, které Vám přináší naše luxusní matrace, patří například ochrana Vašeho zdraví nebo také fakt, že naše luxusní matrace zůstávají stále stejné po celou dobu užívání. Luxusní matrace Praha Vám poskytují zdravý spánek, protože naprosto skvěle kopírují tvar Vašeho těla, takže nenarušují Váš spánek jako nekvalitní obyčejná matrace. Luxusní výroba nábytku používá ke své práci české bukové nebo dubové dřevo nejvyšší kvality. Luxusní výroba nábytku Praha vždy respektuje přání svých zákazníků, proto je možné například kvalitní masivní postele, které bude doplňovat luxusní matrace Praha vyrobit například z břízy či z jiné dřeviny, přesně dle přání zákazníka.

Luxusní matrace Praha jsou vhodné pro atypické postele

Naše společnost dodává luxusní matrace mnoha rozměrů. Na přání zákazníka je možné dodat také luxusní matrace Praha pro atypické postele, které Vám na míru poskytne naše luxusní výroba nábytku. Luxusní matrace od nás nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Pouze je občas dobré pokud luxusní matrace Praha otočíte, aby fungovaly přesně tak, jak mají a svému uživateli poskytly nejvyšší komfort. Sháníte kvalitní masivní nábytek, který Vám bude sloužit velmi dlouho? Pak nás oslovte, protože naše luxusní výroba nábytku Praha poskytne i Vám nábytek nejvyšší kvality za lidovou cenu! Naše luxusní výroba nábytku pomohla již mnoha zákazníkům zmodernizovat jejich bydlení a nyní čeká právě na Vás!