Výprodej zboží

Prodejna Drobovice u Čáslavi

Od 15.11.2013 probíhá na naší prodejně v Drobovicích výprodej zboží za zvýhodněné ceny. Možné je tak zakoupit veškeré skladové a expoziční zboží se slevou 30-80%. Více informací na prodejně. V nabídce naleznete postele z masivu, matrace, rošty, noční stolky, skříně, lůžkoviny a doplňky. Navštivte případně sekci slev. Prodej na této prodejně bude koncem listopadu ukončen.

Postele z masivu Praha

Stále je otevřena naše značková centrální prodejna v Dolních Břežanech kde naleznete vystaveny veškeré naše postele z masivu, ale i luxusní postele z masivu. Na výbě z více než 20ti druhů matrací a roštů, vyškolený personál je připraven Vám podat veškeré informace. Masivní postele je možné objednat v různých dřevinách, moření a vosků.

Postele z masivu

V naší nabídce naleznete výhradně postele z masivu a nábytek z masivu. Masivní postele jsou vyrobeny vždy v celomasivním provedení, veškeré nosné prvky a skryté díly nenahrazujeme alternativními materiály. Luxusní postele z masivu jakým je model Cube, Jacquelin či DOME jsou naše přední výrobky. Luxusní postele z masivu Praha naleznete vystavené v naší značkové prodejně v Dolních Břežanech. Nejprodávanější varianty jsou bukové postele z masivu a dubové postele z masivu, mořeny a voskovány jsou z naší široké nabídky hlavně bukové postele z masivu. Masivní postele Praha a luxusní postele z masivu Praha v Dolních Břežanech. Masivní postele patří mezi ty nejkvalitnější, vysokou pevnost spojů zaručuje kvalitní přírodní materiál. Luxusní postele z masivu Jacques.Jacquelin jsou doplněny čalouněným čelem. Luxusní postele z masivu Jacques.Dome se vyznačují obloukovým skládaným čelem. Luxusní postele z masivu Jacques.Cube jsou s robustními rámy 15×15 cm. Masivní postele Praha.