Přidány nové fotografie z realizací

Nové fotografie z realizací

Do kategorie foto z realizací jsme přidali nové fotografie.

Na zakázku upravená postel Jacques.Jacqueline s plným obloukovým čelem vyrobená v bukovém masivu s mořenou povrchovou úpravou.

Luxusní postele z masivu dodáváme podle požadavků zákazníka

Probouzíte se mrzutí a ne zcela ve své kůži? Pak se nejspíše oddáváte spánku na nekvalitní posteli či matraci. Postele z masivu Praha Vám poskytnou zdravý a ničím nerušený spánek a po probuzení se budete cítit jako znovuzrození. Postele z masivu vyrábíme v truhlářských dílnách naší společnosti podle požadavků svých zákazníků. Luxusní postele z masivu dodáváme v několika barvách, rozměrech a také v různém stylovém provedení. Postele z masivu Praha mohou mít dle přání zákazníka jednak úložný prostor nebo mohou být dodány s předním čelem či bez něj, pokud zákazník požaduje je možné postele z masivu dodat také v rohovém provedení, které je velmi hezké a praktické.

Postele z masivu lze čistit běžně dostupnými prostředky

Luxusní postele z masivu Praha vyrábíme z nejkvalitnějšího dubového či bukového dřeva. Naše luxusní postele z masivu je možné dále obohatit o noční stolky či o různé doplňky. Luxusní postele z masivu Praha jsou bezúdržbové, na běžný prach lze použít prostředky k ochraně dřeva. Správně zvolenými prostředky na údržbu lze životnost postele z masivu prodloužit a udržet postele z masivu Praha stejně krásné jako po pořízení. Luxusní postele z masivu dodají Vaší ložnici šmrnc a Vám poskytují kvalitní spánek bez zdravotních problémů, které vznikají dlouhodobým spánkem na nekvalitní posteli.

Postele z masivu je vhodná pro každého z nás

Rozhodli jste se pro pořízení luxusní postele z masivu Praha? Pak navštivte naší nabídku a vyberte si postele z masivu, které splňují Vaše požadavky a naprosto přesně odpovídají Vaším představám. Postele z masivu Praha je možné vyrobit na zakázku. V naší společnosti pracují pouze kvalifikovaní pracovnici s dlouholetými zkušenostmi. Luxusní postele z masivu jsou vhodné pro každého, kdo se po probuzení necítí dobře. Každé malé dítě ví, že správný start do nového dne poskytne pouze kvalitní spánek, tak neváhejte a pořiďte si i Vy luxusní postele z masivu Praha, protože rozdíl pocítíte velmi brzy!