Prázdninové soboty na objednání

Prázdninové soboty

Sobota 5., 12., 19., 26.7. a 2.8. bude otevřeno pouze pro objednané zákazníky. Neváhejte a objednejte se včas na emailu objednavky@jacques.cz.

Masivní postele poskytují uživateli dokonalý spánek bez probouzení

Hledáte kvalitní nábytek, který bude nejen praktický, ale také krásný? Tak přesně takový je nábytek z masivu od nás. Nábytek z masivu Praha vyrábíme z nejkvalitnějšího českého dřeva. Nábytek z masivu dodáváme také na zakázku přesně dle požadavků zákazníků. Nabídka naší společnosti je velice pestrá. Nábytek z masivu, který vyrábíme je vhodný jak do bytových tak také do nebytových prostor. Nábytek z masivu Praha je velmi vhodný do obývacích pokojů nebo také ložnic, kde navodí naprostou oázu klidu. Nejen nábytek z masivu Praha tvoří naší rozmanitou nabídku, dále u nás naleznete například nádherné masivní postele, které Vám poskytnou kvalitní spánek bez probouzení během noci.

Nábytek z masivu vyrábíme z nejkvalitnějšího českého dřeva

Masivní postele Praha jsou velmi kvalitní, takže nehrozí poškození běžným užíváním, jako je tomu u nekvalitních konstrukcí. Masivní postele dodáváme v několika rozměrech a barvách, takže si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Masivní postele Praha a nábytek z masivu Praha standardně vyrábíme z bukového či dubového dřeva. Na přání zákazníka je však možné na výrobu zvolit například dřevo břízy či jiné dřeviny. Nábytek z masivu zákazníkům nabízí velké množství naprosto úžasných výhod, mezi které například patří velmi vysoká kvalita a snadná údržba. Na údržbu tohoto nábytku lze použít prostředky vhodné k ochraně dřeva, které Váš nábytek z masivu udrží stále krásný.

Masivní postele vyrábíme na zakázku dle požadavků zákazníka

Zaujali Vás naše masivní postele, ale nevíte, které by byly nejlepší právě pro Vás? Kontaktujte nás! Pomůžeme Vám vybrat masivní postele Praha přímo na míru! Naše společnost vyrábí nábytek z masivu Praha na míru podle požadavků zákazníka, takže pokud jste si nevybrali vhodné masivní postele z naší nabídky, pak také pro Vás máme řešení! Masivní postele Praha Vám dle Vašeho návrhu vyrobíme na zakázku! Naše společnost za dobu působení na trhu již pomohla mnoha zákazníkům nejen s výběrem masivní postele, ale také například s kompletním vybavením pro atypické byty. Neváhejte a oslovte nás i Vy!